تعرفه ها و قیمت انواع خدمات :

معمولا مهمترین نیاز مشتری دانستن تعرفه های سایت و امکانات آن است.همانگونه که مطلع هستید تعرفه ثابت درج نمی شود زیرا نیازها و امکانات کاربران با یک دیگر تفاوت زیادی داشته و پس از دریافت نیاز های شما این هزینه مشخص خواهد شد ولی درج تقریبی آن بیشتر به نفع مشتری می باشد چرا که برای امکانات درخواستی مورد نیاز خود هزینه می کند و برای امکانات اضافی هزینه پرداخت نخواهد کرد.خدمات طراحی سایت وردپرسی و لاراول با هم تفاوت بسیار دارد. در طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوایی یا( CMS )مانند: وردپرس،جوملا و… این کار با هزینه بسیار مناسب تر و کم تر انجام می شود زیرا این سیستم طراحی های پایه ای و پلاگین های متنوع آماده را داراست. شما می توانید برای استعلام هزینه طراحی انواع سایت های وردپرسی از فرم زیر به مقدار تقریبی مطلع شوید.

نکتات :

لازم به ذکر است طراحی با پوسته آماده و فوری 600 هزار تومان از هزینه طراحی را کاهش می دهد ولی عواقب استفاده از پوسته های آماده وردپرسی بر عهده شخص یا ارگان سفارش دهنده می باشد.

* کلیه خدمات اضافی بر امکانات بالا از جمله گالری بیش از 2 عدد در سایت،استفاده از(Google map) حرفه ای و آنلاین،طراحی کد محرمانه (کیوآر کد) لوگوی شما و… هزینه جداگانه دارا می باشد.

* در هنگام سفارش و تکمیل جزییات لازم شخص یا ارگان سفارش دهنده موظف است کلیه عکسها،متنها،لینک یا فایل های موردنیاز برای آپلود را در اختیار تیم ما قرار دهند و در صورت کمبود اطلاعات و نیاز به ریسرچ و استفاده از مقالات اینترنتی هزینه بررسی و تکمیل اطلاعات به مبلغ پروژه افزوده می شود.

* در پایان پس از تکمیل پروژه و سئو سایت شما مسئول تحویل موظف است در دفتر،شرکت و یا کارخانه شما حضور یافته و علاوه بر تحویل دی وی دی پشتیبانی سفارش شما کلیه توضیحات مربوط به مدیریت و پشتیبانی سایت را به مدت 1 ساعت برای مسئول مربوطه توضیح دهد.

* در صورت نیاز به طراحی لوگو یا بروشور یا کارت ویزیت  هزینه کار کاملا متفاوت می باشد.طراحی لوگو ساده 120 هزار تومان،لوگوی سه بعدی 150 هزار تومان،کارت ویزیت از 300 هزار تومان شروع و تا 1 میلون تومان و بروشور از 400 هزار تومان شروع می شود.در غیر این صورت مشتری موظف است کلیه فایل های لازمه از جمله لایه باز فتوشاپ(پی اس دی)لوگو و عکس های لازم برای سایت را تحویل دهد.

سایت های که با کد پی اچ پی و به وسیله فریم ورکهای آن مانند: لاراول،کیک پی اچ پی و… طراحی و ساخته می شود ،هزینه بالا و زمان بیشتری لازم دارد و البته لازمه تجربه بالا در زمینه ساخت سایت می باشد.در صورت نیاز به سایت لاراول به دلیل نوسان زیاد قیمت کار لطفا با ما شماره ها یا آدرس ایمیل های ثبت شده در ارتباط باشید…سپاس از بردباری شما

گروه برنامه نویسان کلیک